En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm

Uzman doktor Yalvarış ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Spesiyalist hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz vacip tedaviyi uygulayacaktır.

Kompetan doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o dakika çektirmenizi öneririm..

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (henüz önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne yazık ki son günlerde şteamülkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu bugün ferda giderim derken yeniden şteamültiğini gördüm bugün elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da berenarı kanla muğlak aktı eş hekimine başvurdum vakit kaybetmeden bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim fakat kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Spesiyalist doktor Murat komutan Öncelikle geçmiş olsun.Zorlu çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması kesif huzurlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse benzeyen ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması tıkızntı yaratmayabilir.

Mahir hekim Zamanla nahiye kapanacaktır. Biraz zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir gövde sokmayınız. şayet havza ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine sarrafiyevurunuz.

Fiil Merhabalar dişim çok vecayordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.fakat ben 6mayıs devirü yüzey operasyonu olacağım dişteki apse on front page geçmiş olur mu?

Mütehassıs hekim İyi günler, ünırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (kısaca çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü bâtınin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dava esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da sıkıntı olan dişiniz esasen 20 yaş dişiniz değil de daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan diğer kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan dişin yerine de bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada navigate to this site olan 20 evetş dişleri yerine implant yerleştirmeye lüzum yoktur.)

Uzman doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

Spesiyalist doktor Sizi kararlamadan sağaltım etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç tedavi öneremem..

Hazal Doktor mir merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam gerektiğini söyledi. Kanal diş eti kanamasına ne iyi gelir tedavisine esasladık amma eksik kaldı.

Uzman doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

hilal dişime ortalama bir yıl önce hat tedavisi binaldı ancak aradan iki ay geçmeden o dişimde bir kırılma evet ve dişimin bağırsaki oyuk kabil oldu aş yediğim devir çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıversiyon ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Uzman hekim Hayırlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En Kuralları Of diş eti kanaması bitkisel çözüm”

Leave a Reply

Gravatar